Szkolenia

Podnoś ze mną swoje kwalifikacje:

  •  Szkolenia dla lekarzy weterynarii;
  • Szkolenia dla techników weterynarii;
  • Neurologia i neurochirurgia;
  • Chirurgia psów ras brachycefalicznych;
  • Zarządzanie klinikami weterynaryjnymi;
  • Szkolenia i kursy online.

Moje szkolenia w AKADEMIA WET są oparte na myśleniu klinicznym (clinical reasoning), stąd materiał dostarczany jest w postaci ćwiczeń. Wykłady opieramy na opublikowanych guidelinsach, które wytyczają jasny kierunek leczenia i postępowania.

W trakcie szkoleń cenię każde pytanie, bo one prowadzą do największych odkryć.

Ponad dwa lata pracy z ponad 400 kursantami pokazały mi, że tworzenie grupy lekarzy, którzy wspierają się w rozwiązywaniu trudnych przypadków klinicznych, bawią się razem w dni wolne od pracy oraz zaczynają mówić bez wstydu o swoich trudnych uczuciach takich jak lęk, wstyd, zmęczenie, zawód, stworzyło kolektywną świadomość zawodu lekarza weterynarii.

Wierzę, że za kilka lat każdy z nas będzie czuł, że poza umiejętnościami twardymi równie ważne są komfort emocjonalny, rozwój osobisty oraz uleczenie ograniczających nas przekonań – bo po tej drugiej stronie jest magia.
Dlatego powstał zespół pomagający w zarządzaniu klinikami, szkolenia miękkie, psychologiczne oraz spotkania online.
Dorota FilipczakDorota Filipczak
19:03 23 Dec 21
Doktor Miłka to znakomita specjalistka. Ogrom wiedzy i najwyższe kompetencje! Warto czekać każda minutę na wizytę. My i Fido (już wyleczony) polecamy gorąco!
Ogromne podziękowanie dla Pani Doktor za szkolenie i przekazaną wiedzę z zakresu neurologii! Kurs zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym na najwyższym poziomie. Na szkoleniu nie wystarczy sama ogromna wiedza. Potrzebne są też umiejętności w przekazywaniu jej i tutaj było wszystko 🙂 a nawet trochę więcej bo oprócz treści poznałam fantastycznych ludzi i miło spędziłam czas!
Dominika OstrowskaDominika Ostrowska
20:12 11 Nov 21
Każde szkolenie jest niezwykle wartościowe, przekazujące ogrom wiedzy. Pani Doktor dostarcza cenne schematy na przypadkach klinicznych z życia wziętych, które z łatwością można przełożyć na codzienną praktykę w lecznicy. Całość jest opakowana w przystępne omówienie mechanizmów i ciągów przyczynowo - skutkowych, co umożliwia dogłębne zrozumienie problemów, więc nauka sama zostaje w głowie. Do tego wszystkiego atmosfera na zajęciach jest niezwykle sympatyczna. Prócz wiedzy zyskujemy również wsparcie, dobre słowo, jesteśmy zarażani pasją i medycyną weterynaryjną najwyższych lotów. Odechciewa się uczestniczyć w innych polskich szkoleniach po tych zajęciach. Baaardzo polecam.
Anna LechowiczAnna Lechowicz
18:36 10 Nov 21
Już jako studentka miałam możliwość uczęszczać na zajęcia prowadzone przez Dr Kwiatkowska. Prowadzila zajęcia z chorób wewnętrznych. Niesamowita osoba , z ogromna wiedza i chęcią dzielenia się nią z innymi . Przy niej stawianie diagnoz wydawało się dziecinnie proste i łatwe . Już wtedy była dla mnie wzorem do naśladowania . Ambitna , mądra , atrakcyjna kobieta. Dr Kwiatkowska miałam szczęście poznać tez prywatnie . Bardzo ciepła osoba. Wspaniały mediator . Kocha swój zawód i zaraza pozytywnym myśleniem . Korzystam z online kursów i czuje się dużo pewniejsza w codzienniej zawodowo pracy. Polecam kursy z całego serca. Przy niej wszystko wydaje się łatwe ☺️
Pani doktor prowadzi leczenie naszej kochanej Azy - bernenczyka.Jesteśmy wdzięczni za przyjęcie nas poza kolejka - potrzebna była szybka reakcja ze względu na nagly zly stan zdrowia Azulki, gdzie zwykła wizyta w lecznicy weterynaryjnej nie wystarczyla i potrzebna byla opinia specjalisty.Bardzo profesjonalne badanie, skierowanie natychniastowe na dodatkowe badania w tym rezonans magnetyczny, rzeczowa opinia, propozycja różnych wariantów leczenia z oszacowanym prawdopodobienstwem poprawy.Można w każdej chwili liczyć na konsultacje i opinie.
js_loader

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

604 679 502

13:00-17:00

Lokalizacja

Przemyska 62/2

81-507 Gdynia

Kontakt