AkademiaWet – szkolenia – Miłosława Kwiatkowska

ENTEROTOMIA i ENTEROKTOMIA, GASTROTOMIA, GASTROPEKSJA

2 650,00  netto + 23%VAT

📅Data szkolenia: wkrótce

Zanim dokonasz rezerwacji na to szkolenie, zapytaj nas o dostępność:

  • akademiawet@gmail.com
  • tel. 604-679-502

Uwaga: W przypadku rezygnacji na więcej niż 6 tygodni przed terminem szkolenia organizator zwraca 100% kosztów, w przypadku 4 tygodni – 50% , w przypadku 3 tygodni kwota nie jest zwracana.
Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznego „odchylenia” od tematów podanych powyżej, jeśli grupa zgłosi chęć, lub potrzebę przepracowania dodatkowych / innych tematów.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany ceny zależnie od inflacji wpływającej na koszt sali, cateringu etc. W takim wypadku Uczestnicy zostaną poinformowani mailowo o zaistniałej sytuacji.

Jeśli starasz się o środki na szkolenie z dofinansowań np. z Urzędu Pracy, bardzo prosimy o przesłanie nam wypełnionych wniosków. Czas na odpowiedź z naszej strony to 3-5 dni.

Opis

To szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie mają czasu i możliwości aby pozwolić sobie na przyjazd kilkudniowe. To szkolenie to czysta praktyka – ćwiczymy na nim tylko zabiegi oraz pracujemy w grupie omawiając nasze wątpliwości.

Jeśli do tej pory wykonywales sterylizację i kastrację, a chciałbyś wejść na kolejny poziom zabiegów wykonywanych na jamie brzusznej, to szkolenie jest dla Ciebie!

Uwierz – zabiegi na przewodzie pokarmowym są naprawdę przyjemne i wszyscy moi kursanci zgodnie przyznali, że są prostsze niż sterylizacja i kastracja 🙂

 

 

Zobacz też podobne szkolenia

Nie przegap innych interesujących szkoleń dostępnych w AkademiaWet!

CHIRURGIA TKANEK MIĘKKICH I/IV

Oceniono 0 na 5
(0)

5 650,00  netto + 23%VAT

CHIRURGIA TKANEK MIĘKKICH II/IV

Oceniono 0 na 5
(0)

5 650,00  netto + 23%VAT

CHIRURGIA TKANEK MIĘKKICH III/IV

Oceniono 0 na 5
(0)

5 650,00  netto + 23%VAT

CHIRURGIA TKANEK MIĘKKICH IV/IV

Oceniono 0 na 5
(0)

5 650,00  netto + 23%VAT