Enterotomia i Enterektomia, Gastrotomia, Gastropeksja

2 650,00  netto + 23%VAT

Nazwa szkolenia: 1-dniowe szkolenie Enterotomia i Enterektomia, Gastrotomia, Gastropeksja

📅 Data szkolenia: 5.03.2023
📅 Data szkolenia: 18.07.2023
👨🏿‍🤝‍👨🏿 Ilość miejsc: 10
👨🏿‍🤝‍👨🏿 Ilość dostępnych miejsc: 5

📍 Miejsce szkolenia: Gdynia
⏰ Godziny trwania szkolenia: 10.00-16.00

 

Zanim dokonasz rezerwacji na to szkolenie, zapytaj nas o dostępność: akademiawet@gmail.com  /  tel. 604 679 502

Uwaga: Organizator zastrzega sobie prawo zmiany ceny zależnie od KOSZTÓW sali, cateringu etc. W takim wypadku Uczestnicy zostaną poinformowani mailowo o zaistniałej sytuacji.
W przypadku rezygnacji na więcej niż 6 tygodni przed terminem szkolenia organizator zwraca 100% kosztów, w przypadku 4 tygodni- 50% , poniżej 4 tygodni – 20% kosztów.
Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznego „odchylenia” od tematów podanych powyżej, jeśli grupa zgłosi chęć, lub potrzebę przepracowania dodatkowych / innych tematów

Opis

To szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie mają czasu i możliwości aby pozwolić sobie na przyjazd kilkudniowe. To szkolenie to czysta praktyka – ćwiczymy na nim tylko zabiegi oraz pracujemy w grupie omawiając nasze wątpliwości.

Jeśli do tej pory wykonywales sterylizację i kastrację, a chciałbyś wejść na kolejny poziom zabiegów wykonywanych na jamie brzusznej, to szkolenie jest dla Ciebie!

Uwierz – zabiegi na przewodzie pokarmowym są naprawdę przyjemne i wszyscy moi kursanci zgodnie przyznali, że są prostsze niż sterylizacja i kastracja 🙂

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Enterotomia i Enterektomia, Gastrotomia, Gastropeksja”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *